четвер, 30 листопада 2017 р.

Захист проекту

Створення GOOGLE-FORMЕ


Використання мультимедійних засобів робить методичні заходи, уроки динамічними, яскравими, набагато результативнішими, різноманітнішими. за жанрами.

Нагальною проблемою сучасної школи є створення умов, за яких кожен педагог, учень мав би змогу навчатися самостійно здобувати необхідну інформацію, використовуючи її для власного розвитку, самореалізації, для розв’язання існуючих проблем.

З метою успішного розв'язання даної проблеми необхідно в навчально- виховному процесі впроваджувати активні та інтерактивні методи роботи, які активізують діяльність учнів, розвиваючи їх творче мислення, вміння спілкуватися, розмірковувати і приймати рішення.

Кожен учитель обирає свій власний шлях у викладанні предмету. Але при цьому, на мою думку, необхідно пам´ятати про слова В. Сухомлинського „Творчість народжується там, де створюється сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності, який склався в процесі самостійної роботи". Завдання кожного вчителя під час викладання предмету полягає не лише у навчанні, а й у вихованні учнів та розвитку їх вмінь спілкуватися, відстоювати власну життєву позицію, тобто формуванню активної й успішної особистості.


вівторок, 28 листопада 2017 р.

Організація навчально - виховного процесу на основі дитячих медіатекстів

Сьогодні ми переглядали різні медіапродукти, які створили діти. Всі учасники перейнялися актуальними проблемами та шляхами вирішення цих проблем, які піднімалися у дитячих роботах.
Також розробляли проект виховного заходу, використовуючи дитячі мультики чи ролики.








середа, 22 листопада 2017 р.


МЕДІА для учителів

ЯК МИ МУЛЬТИК СТВОРЮВАЛИ

Сьогодні ми творчо та активно працювали. Довго думали і таки придумали! Вирішили зняти навчальний мультик "МЕДІЙНЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ". Мабуть, цей мультик про сучпсну школу, іноді про наших учителів та учнів.
ОСЬ ЯК ЦЕ БУЛО...





Робота над створенням кадрів мультику

Як створити мультфільм...


Багато чого залежить від того, навіщо Вам потрібен мультфільм. Якщо Ви хочете замовити анімаційний ролик для своєї компанії або в подарунок свої знайомим чи родичам, то, звичайно, потрібно звертатися до професіоналів. Створення мультфільму - справа нешвидка і потребує професіоналізму всіх учасників процесу.Якщо Ви хочете самі навчитися робити мультики або якось пов'язати свою роботу з мультфільмами, то цей текст допоможе зрозуміти, як приблизно все це робиться і хто в цьому процесі бере участь.

 
Етапи створення мультфільмуСтворення мультфільму можна розділити на кілька основних етапів. Зручніше розділити роботу на частини і послідовно просуватися крок за кроком, особливо, якщо ви робите мультфільм не в своє задоволення, а для когось і потрібна ясність в процесі роботи створення анімації. Спробуємо розглянути наочно основні етапи створення мультфільмів.

вівторок, 21 листопада 2017 р.

5 ПОРАД, ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ВПЛИВУ НЕГАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Велика кількість негативної інформації, якою перенасичений інформаційний простір, погано впливає на самопочуття людей. Tvoemisto.tv дізналося у фахівця, як вберегти психіку від негативної інформації та зменшити її вплив на організм людини.
Як розповів tvoemisto.tv голова Асоціації практикуючих психологів Ігор Корнієнко, за результатами дослідження вчених, у наш час зі 100 одиниць інфомації 75 одиниць має негативний характер, 20 – нейтральний, і лише 5 одиниць інформації є позитивно забарвлені.
На сьогодні лікарі нейробіологи вже зареєстрували захворювання під назвою «інформаційний токсикоз». Його симптоми дуже подібні до токсикозу вагітних. За словами Ігоря Корнієнка, мозок людини може сприймати тільки певну кількість інформації. Якщо цей поріг перейдений, з’являються ознаки інформаційного токсикозу - рвота, часте сечовиділення, погане самопочуття.
Щоб уникнути цього, психолог радить дозувати інформацію, яку впускаєш в себе, та намагатися менше споживати негативної інформації.
Змінити вид діяльності. Інтелектуальну роботу фахівець радить чергувати з фізичними вправами, і навпаки. Дуже добре від стресу рятує заняття спортом та улюблена музика.
Вода забирає з людини негативне інформаційне поле, яке назбиралося за день. Тому Ігор Корнієнко радить частіше приймати душ, ванну, а по можливості купатися в басейні чи озері.
Позитивне мислення допомагає відволіктися від негативу. У будь-якому негативному повідомленні варто шукати щось позитивне і зосереджуватися на цьому.
Також варто звертатися за допомогою до фахівців - психологів, психотерапевтів. Вони підкажуть як діяти у кожному конкретному випадку.

понеділок, 20 листопада 2017 р.

БУТИ МЕДІАГРАМОТНИМ - ЦЕ АКТУАЛЬНО!






Медіадидактика або дидактика ХХІ століття


Один зі способів визначити кваліфікацію майстра (в тому числі і вчителя) – познайомитися з його інструментами. Їх може бути багато або мало, вони можуть бути досконалими чи ні, в кінці кінців, вони можуть бути доречними чи не зовсім… Зазвичай гарний той майстер, який має багато інструментів, вони справні, завжди під рукою і знаходяться у повному порядку (О.П.Остапенко)
Поява нових інструментів у майстерні сучасного вчителя призводить до виникнення нової галузі педагогічної науки – медіадидактики, або, як ще її називають, дидактики ХХІ століття.